RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RonKo Fun & Fight

Bine Ati Venit Pe Forumul Serverului de Counter-Strike RonKo Fun & Fight
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie BoGdY

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
EzW




masculin
Numarul mesajelor : 13
Data nasterii : 06/05/1993
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/02/2010

Reclamatie BoGdY Empty
MesajSubiect: Reclamatie BoGdY   Reclamatie BoGdY Icon_minitimeJoi 18 Feb 2010, 22:20

Jucam pe server cu numele EzW.mp3(deci nu aveam adminu bagat),si am anuntat prin say_team cu @ in fata un codat NeK(care s-a dovedit a fi codat,bineinteles).Dupa ce s-a dovedit a fi codat am strigat de bucurie pe say : V-am zis eu ca e codat(de 3ori),iar adminul BoGdY mi-a dat llama Neutral...Mi-am bagat si eu adminul si am dat retry si l-am intrebat dc llama,mi-a dat din nou llama,am reintrat din nou cu adminu sa-l intreb si mi-a dat ban?!Stiu regulile foarte bine si stiu motivele pe care se da llama si stiu o regula de baza,este interzis unui admin sa aplice comenzi pe alt admin!Doresc sanctionare acestuia,si biue te rog(ca ai uitat)sa-mi pui adminu pe gradu vechi care l-am avut,ca sa nu isi mai bata joc toti adminii mai mari de mine,si daca gresesc te rog sa imi scoti adminu de tot,oricum eu voi continua sa joc pe acest server,deoarece imi place si ma inteleg foarte bine cu majoritatea din lume..Scz daca am deranjat pe cineva cu acest topic!
Sus In jos
kass
Moderator
kass


masculin
Numarul mesajelor : 69
Data nasterii : 07/06/1978
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/11/2009

Reclamatie BoGdY Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie BoGdY   Reclamatie BoGdY Icon_minitimeJoi 18 Feb 2010, 22:33

Am mai fost o disputa intre admini si stiu ei bine cine sunt.....dece se ajunge aici?????
URAT DOMNILOR SAU COPIILOR
Sanctionare pt amandoi
Sus In jos
KObritA

KObritA


feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

Reclamatie BoGdY Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie BoGdY   Reclamatie BoGdY Icon_minitimeJoi 18 Feb 2010, 22:37

da f urat ca se ajunge la chestii de genu asta,si l-am intrebat pe bogdy pt ce ban?el imi zice ca pt limbaj si amenintari...

a fost sanctionat 100 min ban si o sa discutam mai departe ce este de fc,mi-a rasp f urat ca domne nu am alta treaba de fc?
Sus In jos
kass
Moderator
kass


masculin
Numarul mesajelor : 69
Data nasterii : 07/06/1978
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/11/2009

Reclamatie BoGdY Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie BoGdY   Reclamatie BoGdY Icon_minitimeJoi 18 Feb 2010, 22:38

Scos adminul pana invata ce inseamna respectul pt jucatori si admini....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie BoGdY Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie BoGdY   Reclamatie BoGdY Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie BoGdY
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie MRV SaS
» Ban dat aiurea de bogdy !!!
» Reclamatie
» Banat permanent de blu3
» Reclamatie !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RonKo Fun & Fight  :: ReclamaTii-
Mergi direct la: