RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RonKo Fun & Fight

Bine Ati Venit Pe Forumul Serverului de Counter-Strike RonKo Fun & Fight
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Kobritza

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
tyRRR




masculin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 19/02/1984
Varsta : 40
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 14/01/2010

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeVin 05 Feb 2010, 22:23

in 05.02 seara eram pe server linistit si intra acest "admin" si incepe cu sunetele la disperare, bineinteles ca dupa ce a inceput el au inceput toti si ii spun frumos prima data ba termina... el a continuat... am spus ca dau kick pentru abuz la sunete... el a tot continuat in ciuda mea... l-am injurat in chat-ul adminilor si el imi da ban pentru limbaj.... e corect oare???



P.S Cred ca admini ar trebui sa dea un comportamen exemplar pentru playeri ,care si asa sunt putini.
Sus In jos
tyRRR




masculin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 19/02/1984
Varsta : 40
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 14/01/2010

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeVin 05 Feb 2010, 22:31

Si inca ceva... tine-ti cont de faptul ca eu toata ziua sint pe server pe cand acest admin care intra cand si cand , si cand intra sa mai faca si probleme ?
Sus In jos
h2o_bcl
Moderator
h2o_bcl


masculin
Numarul mesajelor : 52
Data nasterii : 29/06/1986
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeVin 05 Feb 2010, 23:17

Hmmm

1. este fata....
2. in privinta sunetelor exista comanda "/soundsoff" (cu toate ca mai muti spunem ca dam kick pt abuz, inclusiv eu am mai facut asta in speranta de ai mai potolii)
3.partea cu injuratul in amx_chat eu zic ca ai procedat gresit nu trebuia sa injuri mai ales ca nu va cunoasteti
4.in privinta ban-ului poate ca nu trebuia (dar tinand cont ca pe sv nui permis limbaju obscen....)
5.in privinta timpului petrecut pe sv : - ea : intra mai rar in ultima vreme din cauza anumitor circumstante.....
- tu : este adevarat ai o prezenta destul de constata




Parerea mea este ca ai gresit, trebuia sa faci reclamatie pe forum nu sa injuri.In privinta ban-ului, nu stiu ce sa zic si pro si contra......



Inca ceva nu uitati ca pana si noi admini aveam reguli de respectat nu numai playeri.Este valabil pt toata lumea


Ultima editare efectuata de catre h2o_bcl in Vin 05 Feb 2010, 23:21, editata de 1 ori
Sus In jos
h2o_bcl
Moderator
h2o_bcl


masculin
Numarul mesajelor : 52
Data nasterii : 29/06/1986
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeVin 05 Feb 2010, 23:20

Apropo ti-a scos cineva ban-ul ?
Sus In jos
ronnie
Admin
ronnie


masculin
Numarul mesajelor : 147
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/06/2008

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 00:24

hihih..kobritza mai traieste? Very Happy
EU va sparg daca va mai injurati intre voi.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mad cyclops
Sus In jos
https://ronko.forumgratuit.ro
tyRRR




masculin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 19/02/1984
Varsta : 40
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 14/01/2010

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 01:00

nu mi-a scos nimeni banul... si ronni la faza cu injuratu intradevar dar gandeste-te ca toate au o limita.
Sus In jos
ronnie
Admin
ronnie


masculin
Numarul mesajelor : 147
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/06/2008

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 01:05

Scoteti-i baiatului banu' de data asta, se pare ca a inteles....
Serverul e facut de mine CU SUNETE...daca vor disparea tot EU le voi scoate !!!
Bafta ! cheers
Sus In jos
https://ronko.forumgratuit.ro
h2o_bcl
Moderator
h2o_bcl


masculin
Numarul mesajelor : 52
Data nasterii : 29/06/1986
Varsta : 38
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 01:11

Lasa ip-ul ca sa-ti scoatem banul, sau trimitel pe steam mie sau lui blu3 ca ne ai in lista
In privinta sunetolor eu zic sa le pastram mai atrage lume, nui greu de tastat /soundsoff
Sus In jos
bIu3
Moderator
bIu3


masculin
Numarul mesajelor : 70
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: halal reclamatie   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 15:10

Camioane parerea mea este ca te-a luat elanul, kobritza este o fata care face parte din comitatea noastra de 3 ani cred.
Atata timp cat Ronnie o considerat ca ea tb sa aiva rang GOOD asta spune cv.
Deci merita cel putin respect, este fata deci....consider ca ai gresit.
Nu cred ca este cazul sa te superi pe mn sau pe altii cu care ai colaborat foarte bn pana acum.
Asteptam un ip ptr. unban.
Si kobri nu tine suparare deci eu cred ca este OK.
Sus In jos
tyRRR




masculin
Numarul mesajelor : 9
Data nasterii : 19/02/1984
Varsta : 40
Localizare : baia mare
Data de inscriere : 14/01/2010

Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitimeSam 06 Feb 2010, 16:41

ok nu stiam ca e fata in primul rand... si nu stiam ca e in comunitate de atiata vreme.... si ea a gresit fata de mine... Neutral asa ca sorry, nici o problema cu banul ca am ip routabil. bft all
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Kobritza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Kobritza   Reclamatie Kobritza Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Kobritza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» Banat permanent de blu3
» Reclamatie !!!
» reclamatie MRV SaS
» Reclamatie pickvarza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RonKo Fun & Fight  :: ReclamaTii-
Mergi direct la: