RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Bine ati venit in comunitatea RonKo Fun & Fight !!!!!
RonKo Fun & Fight
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

RonKo Fun & Fight

Bine Ati Venit Pe Forumul Serverului de Counter-Strike RonKo Fun & Fight
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie pickvarza

In jos 
+2
pickvarza
MRV SaS
6 participan?i
AutorMesaj
MRV SaS

MRV SaS


masculin
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 14/07/1988
Varsta : 36
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 18/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 11:45

26-02-2010 Ora 11:20.....il reclam pentru kick/ban degeaba sa demonstreze ca are admin....si ca abuzeaza de el la maxim .....plus de asta nu da votemap si schimba harta cum vrea el .....l-am intrebat dc nu schimba harta si trateaza totul la misto ....apoi  kick/llama /ban ...nush astept masuri in privinta lui !!!admini de fata:bIu3 ,h2o
Sus In jos
pickvarza




masculin
Numarul mesajelor : 7
Data nasterii : 14/07/1989
Varsta : 35
Localizare : temeshvar
Data de inscriere : 13/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 11:51

si eu propun scoaterea adminului ! asa face tot timpu parca e nebun Neutral nici slot nu merita varza ala nare pic de bun simt si acum iar ma ia la misto pai asta e viata dom`le ! X( simt ca nu mai suport cred ca o sa incep sa nu mai imi traiesc viata in cs !
Sus In jos
MRV SaS

MRV SaS


masculin
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 14/07/1988
Varsta : 36
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 18/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 11:57

Cat de ratat poti sa fi si prostovan ....ce sa mai zic iti place sa suferi necioplitule !!! 
Sus In jos
KObritA

KObritA


feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 12:13

pick asta a fost explicatia ta?????
nu demonstrezi ca ai abilitati de admin cu o asemenea explicatie
o sa fc consiliu azi si o sa vad ce o sa fc in privinta ta
pacat....


mrv sas te rog sa folosesti un limbaj civilizat,fara jigniri;nu este prima data cand ai un limbaj asa violent
Sus In jos
MRV SaS

MRV SaS


masculin
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 14/07/1988
Varsta : 36
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 18/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 12:54

Poi dak primesc asa limbaj aplic la fel limbajul ...asa li se cuvine unor specimene k el !!! 
Sus In jos
KObritA

KObritA


feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 14:04

hai sa te intreb altfel atunci ca sa intelegi,daca unul mananca rahat,trebuie si tu sa fc la fel???????
nu poti fii deloc diplomat?cate injuraturi si vb urate am primit si eu,trebuia sa fc la fel????nu cred Smile
invatati sa respectati ca va respectati pe voi insiva in primul rand
nu va mai scandalizati,purtati-va civilizat,ca nu suntem in mahala
nu mai traiti asa intens acest joc pt ca o sa va pierdeti mintile,putem vedea prin acest joc,o relaxare,putem sa glumim si sa radem


eu nu accept jignirile si injuraturile,daca nu se poate duceti-va in alta parte si certati-va,dar sa nu mai vad eu asemenea limbaj,ca ma obligati sa iau masuri
putem sa discutam si altfel,ok????
Sus In jos
bIu3
Moderator
bIu3


masculin
Numarul mesajelor : 70
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: reclamatie   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 15:14

Kobri nu tb sa iei masuri impotriva lui pick intrucat eram pe serv si dl.MRV este exasperant pentru majoritatea.
O reclamatie de luat in seama era cu postare din consola.
Msc. all.
Sus In jos
MRV SaS

MRV SaS


masculin
Numarul mesajelor : 12
Data nasterii : 14/07/1988
Varsta : 36
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 18/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 15:19

nu sunt exasperant deloc asta e parerea ta ...sa sti ....si eu nu tolerez unu individ sa ma injure si alte chestii plus de asta e ca ala sufera grav....nu ia nimeni mintiile eu joc acest joc 4 fun nu cu disperare k altii ...in fine ...sunt destul de diplomat respect cand voi fi respectat la randul meu ...mi se pare normal ...
Sus In jos
passat

passat


masculin
Numarul mesajelor : 39
Data nasterii : 02/05/1983
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/11/2009

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 15:46

Pick nu are nici o vina Daca era ceva in neregula sant sigur k blue lua masuri mai ales k era pe server in rest numai bine
Sus In jos
kass
Moderator
kass


masculin
Numarul mesajelor : 69
Data nasterii : 07/06/1978
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/11/2009

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 16:31

Eu cred ca sunt singuru care poate zice ca joaca de placere DA...
Si legat de MRV SaS eu mi-am spus o data parerea daca tot nu se tine cont de sfaturiile mele eu nu ma mai bag in cea ce insemna cereri si reclamati....
BIu3 vezi ca ne lovim pt 3 oara de MRV SaS poate acum o sa ma asculti....
Sus In jos
pickvarza




masculin
Numarul mesajelor : 7
Data nasterii : 14/07/1989
Varsta : 35
Localizare : temeshvar
Data de inscriere : 13/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 18:45

"Cat de ratat poti sa fi si prostovan ....ce sa mai zic iti place sa suferi necioplitule !!!"

MRV SAS sper sa avem ocazia vreodata sa ne intalnim sa discutam mai detaliat jignirile pe care le adresezi ! kobrita eu nu doresc sa demonstrez nimanui nimic , mai ales calitatiile mele de admin Smile dupa cum vezi rad si glumesc dar totusi am putin bun simt si ma controlez intro oarecare limita Smile in legatura cu ce ai spus de consiliu si etc... decat sa va bateti capu cu adminul meu mai bine scoatetil repede ca nu joc pe ronko pt admin joc aici fiindca e rufy blue mig si mai nou altii care se pare ca au destula inteligenta si dau dovada de destula maturitate incat sunt onorat sa socializez cu transii Razz ! da`ti topic close va rog , daca mai vad un reply de la MRV SAS in care ma face spart si etc. plec inspre calarasi ca un nebun Smile)
Sus In jos
KObritA

KObritA


feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 19:57

ho ho ho !!!! mie mi se pare normal sa dai explicatii unei reclamatii , ca sa putem intelege si ceilalti , mai ales eu Razz
asta era ideea,orice jucator care fc reclamatie mai ales unui admin , as vrea si explicatia adminului respectiv Smile ; oricum nu mi-a placut deloc "explicatia" care ai dat-o Smile urat domnule admin
sper ca ai prins ideea
HF
Sus In jos
pickvarza




masculin
Numarul mesajelor : 7
Data nasterii : 14/07/1989
Varsta : 35
Localizare : temeshvar
Data de inscriere : 13/02/2010

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeVin 26 Feb 2010, 23:21

ok gata am incetat imi cer scuze pentru felul in care mam purtat si renunt de buna voie la admin ! multumim de participare mai poftiti pe la noi Smile)
Sus In jos
bIu3
Moderator
bIu3


masculin
Numarul mesajelor : 70
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 19/06/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: super rezolvare   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeSam 27 Feb 2010, 20:32

Am ajuns sa renunte pick la admin ca sa joace MRV pe serv.?
Macar avem un player fericit.
Cine urmeaza?
Si eu l-am suparat pe azzaro.
Sa ma propun singur?
Sus In jos
kass
Moderator
kass


masculin
Numarul mesajelor : 69
Data nasterii : 07/06/1978
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/11/2009

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeSam 27 Feb 2010, 21:06

BIu3 CAND MA VOI FACE SI EU AUZIT DE CATRE TINE???????
Vezi unde se ajunge??????

ESTE TOPIC PT ADMINI ?????? DECE NU POSTATI ACOLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
KObritA

KObritA


feminin
Numarul mesajelor : 140
Data nasterii : 26/05/1983
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 28/07/2008

Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitimeSam 27 Feb 2010, 22:34

cine a deschis iar topicul???? am fost clara blu3??se pare ca nu
nu mi-a placut raspunsul adminului ...
gata ,deci inchid topicul si gata,ca nu are rost plssssssssssssssssssssssssssssss


Iubiti-va mult !!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie pickvarza Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie pickvarza   Reclamatie pickvarza Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie pickvarza
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie
» Banat permanent de blu3
» Reclamatie !!!
» reclamatie MRV SaS
» Reclamatie Kobritza

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RonKo Fun & Fight  :: ReclamaTii-
Mergi direct la: